STAŇ SE PROMOTÉREM OLYMPUS!

Baví vás focení a máte kladný vztah k fotoaparátům Olympus? Chtěli byste si přivydělat při studiu způsobem, který vás bude zároveň bavit a rozvíjet? Pokud ano, máte ideální příležitost – momentálně nabíráme promotéry pro Prahu. 

Co by měl takový promotér umět?

Důležité jsou pro nás zejména všeobecné znalosti o fototechnice (expoziční parametry, typy nejčastěji používaných čipů, vztah mezi velikostí čipu a rozlišením, základní parametry objektivů apod.), nadšení a časová flexibilita. Na samotné produkty Olympus promotéry zaškolíme, není tedy nutné mít zkušenosti přímo s našimi fotoaparáty, jakkoli je to výhodou. Potřebné jsou ale všeobecné zkušenosti s fototechnikou a fotografováním jako takovým.

Kromě fotografování a s ním spojené techniky by vás měla bavit také komunikace s lidmi. Nehledáme nutně mistra rétoriky, potřeba je ale orientace na zákazníka, tedy snaha pomoci, dobře poradit a věnovat se individuálně každému potenciálnímu zájemci s přátelským, ale solidním vystupováním. Práce je ideální pro studenty SŠ / VŠ jako forma přivýdělku, či jako poloviční úvazek.

Co můžete očekávat?

Pracovní doba je v pracovní dny od 13 do 18 hod se střídavými směnami dle možností a domluvy s ostatními promotéry. Příležitostně se promotéři mohou zapojit i při promo akcích v rámci výstav, tiskových konferenci, foto festivalů apod. Více informací budeme sdělovat vybraným zájemcům při osobních pohovorech.

Zájemci mohou posílat své životopisy a informace o sobě na promoter@olympus.cz.

Komentáře

  • 1